.

.

Раст на масло од црни мустаќи на Јана

Раст на масло од црни мустаќи на Јана

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Го зголемува растот на брадата и густината за подебела и поцелосна брада Ги зајакнува влакната на брадата и спречува кршење, промовирање на поздрав раст на брадата. Ја храни и хидрира кожата под брадата за да спречи чешање и сувост. Направени со природни состојки како масло од јојоба и витамин Е за поддршка на здравјето и растот на брадата. Лесно се применува со не-мрсна формула која брзо се апсорбира и не остава остаток. Го зголемува растот на брадата и густината за подебела и поцелосна брада. Ги зајакнува влакната на брадата и спречува кршење, промовирање на поздрав раст на брадата. Ја храни и хидрира кожата под брадата за да спречи чешање и сувост. Направени со природни состојки како масло од јојоба и витамин Е за поддршка на здравјето и растот на брадата. Лесно се применува со не-мрсна формула која брзо се апсорбира и не остава остаток. Маслото за раст на јана брада и мустаќи е крајно решение за секој човек кој сака подебела, поцелосна брада. Брадата е повеќе од само коса на лицето, тоа е амблем на машкост, стил и доверба. Тој е симбол на зрелост и мажественост и го подобрува изгледот и личноста на човекот. Сепак, не сите мажи се благословени со густа и сјајна брада. Многу мажи се борат со трнлива или бавно растечка коса на лицето, што е фрустрирачки и демотивирачки. За среќа, маслото за раст на јана брада и мустаќи е тука за да ја промени играта. Ова врвно масло од брада со врвен квалитет е формулирано со уникатен спој на природни состојки кои работат заедно за да го стимулираат растот на брадата, да ги негуваат фоликулите на косата и да промовираат здрава и сјајна коса на лицето. Клучните состојки во ова масло за раст вклучуваат арганско масло, рицинусово масло, масло од јојоба, бадемово масло, масло од рузмарин и витамин Е. Кога се нанесува редовно, маслото за раст на брадата на Јана и маслото за раст продира длабоко во фоликулите на косата, обезбедувајќи основни хранливи материи и хидратација на косата и кожата.

Параметри на производот

Слична стока