.

.

Затка на вратата од вратата, магнетна стоп на вратата, 2 пакувања магнетна врата, држач за врата од не'рѓосувачки челик, без дупчење на вратата со самостојно лепило, ?

Затка на вратата од вратата, магнетна стоп на вратата, 2 пакувања магнетна врата, држач за врата од не'рѓосувачки челик, без дупчење

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

【Издржлив висок квалитет】-Вратата за стоп е изработена од премија 201 не'рѓосувачки челик Дизајнот на мазната линија на четканата површина е изграден за да се спротивстави на дневните гребнатини, корозија и ладење. Не само што изгледа едноставно и елегантно, туку и стабилен и издржлив во употреба, соодветно За разни врата. 【Анти-судир тивка врата за стоп】-ако сакате да ја задржите вратата отворена, да ги заштитите вратата и wallидот од трескање со ветер или непослушен миленичиња и деца, користете ја нашата тивка стоп на вратата против колукција која е многу корисен држач за магнетна врата Со силен ефект на магнет, помага цврсто да ја сфати вратата - совршено за ветровито подрачје да го задржи протокот на воздух во куќата. 【Заштита на оштетување на агли】 -Магнетски улов на вратата спречува изгребан на wallидот или погоден од вратата и помага во намалување на стартот на рефлекс, нема потреба да ве нарушува да работи. Да се ​​збогуваме со шокантно затворено и грозно оштетено!. 【Лесно за инсталирање】-Постојат два начина за инсталирање кои можете да изберете дека сакате. За wallидот на боја на сув wallид/цемент/латекс и која било нерамна површина. 【Она што ќе го добиете】- Redunest обезбедува затка за врата од 2 пакувања за вашата потреба! Секоја затка на вратата ќе вклучува 4 завртки и 4 налепници за лепило. Секаде каде сакате вратите да останат отворени, да користат држач за магнетна врата, како мрежна порта, престој, студентски дом, канцеларија, хотел, рекреативно возило, кабинет, внатрешен двор, кампер, итн. Слободно можете да не контактирате со нас ако имате какви било прашања во врска со предметот. 【Издржлив висок квалитет】-Вратата за стоп е изработена од премија 201 не'рѓосувачки челик. Дизајнот на мазната линија на четканата површина е изграден за да се спротивстави на дневните гребнатини, корозија и ладење. Не само што изгледа едноставно и елегантно, туку и стабилен и издржлив во употреба, соодветно За разни врата. 【Анти-судир тивка врата за стоп】-ако сакате да ја задржите вратата отворена, да ги заштитите вратата и wallидот од трескање со ветер или непослушен миленичиња и деца, користете ја нашата тивка стоп на вратата против колукција која е многу корисен држач за магнетна врата Со силен ефект на магнет, помага цврсто да ја сфати вратата - совршено за ветровито подрачје да го задржи протокот на воздух во куќата.

Параметри на производот

Слична стока