.

.

Сад За Клучеви За Накит ДАУЕРХАФТ, Мала Послужавник За Декор За Декор За Ситници Сад За Клучеви За Садови За Влезна Маса За Бања Спална Соба Ноќна Маса За Девојче

Сад За Клучеви За Накит ДАУЕРХАФТ, Мала Послужавник За Декор За Декор За Ситници Сад За Клучеви За Садови За Влезна Маса За Бања Спална

DEN 544.00

Пристапност
Залиха

€КЛУЧЕН САД за ВЛЕЗНАТА МАСА ● малиот сад За ситници Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, отпорност на висока температура, без мирис, безбеден и здравголемината на овој сад за клучеви за накит е приближно 14х11, 6см / 5, 5х4, 6ин. ●ПОСЛУЖАВНИК ЗА НАКИТ ПОСЛУЖАВНИК ЗА КЛУЧЕВИ И ЈАДЕЊЕ за СИТНИЦИ} Уникатен изглед во облик на срце со прекрасна боја, комбинација на уметност и мода, извонредна изработка, давајќи удобно и дарежливо чувство. ●МАЛ ПОСЛУЖАВНИК за ДЕКОРАЦИЈА на ПОСЛУЖАВНИК ● обработена површина за полирање на фини огледала, добар сјај, едноставен и елегантен дизајн, мазни линии, извонреден послужавник за складирање злато во нордиски стил. ①ПРСТЕН ДРЖАЧ ЗА ЧИНИЈА ● Совршена декорација за вашата маса, ноќна маса, трпезариска маса, кујна, суета за бања, шалтер, во близина на вратата и други места , погодни за организација на шалтер, фиока или плакар. ●НОЌЕН ДЕКОР за ШТАНДОВИ+ Одличен послужавник за соблекувална, погоден за уредно уредување на вашиот накит, нараквица, обетки, ѓердан, брош, шминка и многу повеќе на вашите комоди и суета за брз пристап. €КЛУЧЕН САД за ВЛЕЗНАТА МАСА ● малиот сад За ситници Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, отпорност на висока температура, без мирис, безбеден и здрав.големината на овој сад за клучеви за накит е приближно 14х11, 6см / 5, 5х4, 6ин. ●ПОСЛУЖАВНИК ЗА НАКИТ ПОСЛУЖАВНИК ЗА КЛУЧЕВИ И ЈАДЕЊЕ за СИТНИЦИ} Уникатен изглед во облик на срце со прекрасна боја, комбинација на уметност и мода, извонредна изработка, давајќи удобно и дарежливо чувство. ●МАЛ ПОСЛУЖАВНИК за ДЕКОРАЦИЈА на ПОСЛУЖАВНИК ● обработена површина за полирање на фини огледала, добар сјај, едноставен и елегантен дизајн, мазни линии, извонреден послужавник за складирање злато во нордиски стил. ①ПРСТЕН ДРЖАЧ ЗА ЧИНИЈА ● Совршена декорација за вашата маса, ноќна маса, трпезариска маса, кујна, суета за бања, шалтер, во близина на вратата и други места , погодни за организација на шалтер, фиока или плакар. ●НОЌЕН ДЕКОР за ШТАНДОВИ+ Одличен послужавник за соблекувална, погоден за уредно уредување на вашиот накит, нараквица, обетки, ѓердан, брош, шминка и многу повеќе на вашите комоди и суета за брз пристап.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Jewelry Tray
Material:
Stainless Steel
Color:
Gold
Size:
Approx. 14x11.6cm / 5.5x4.6in
Weight:
Approx.108g/3.8oz
Package List:
1 x Jewelry Tray:
Note:
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
Слична стока