.

.

ВЕЛДЕЈ Шарени Пеперутки Патување Тоалет Торба Козметички Шминка Четка Случаи Виси Водоотпорен Додатоци Организатор За Жени 3 ПАРЧИЊА

ВЕЛДЕЈ Шарени Пеперутки Патување Тоалет Торба Козметички Шминка Четка Случаи Виси Водоотпорен Додатоци Организатор За Жени 3 ПАРЧИЊА

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Вклучете комплет торби за перење, што е висечка торба за перење, козметичка кеса и торба за четки Тоалетна Торба главната патент торба има голем капацитет за чистење на лицето, лосион, гел за туширање и шампон, итн. Горната мрежеста кеса може да се користи за паста за заби, чешли, памучни влошки, фластери итн. Постојат две еластични еластики однадвор за да ја поставите Четката за Заби; проѕирната кеса на дното, можете да ставите други предмети како што се мали шишиња кармин или четка. Козметичка Кеса двонасочниот дизајн на главата за влечење е удобен и издржлив. Главната патент торба е обезбедена со 5 еластични џебови, кои можат да се стават во сенка за очи, лабава пудра, ајлајнер, кармин и други тоалети. Четка Торба постојат 12 различни големини на џебови за картички за лесно складирање на четки за шминка, ајлајнер и други предмети, со проѕирен пвц меѓуслој внатре за да се спречи прашина. Дизајн на преклопување, заштедете простор, лесен за носење. Големина тоалетна торба : (расклопени) 11.4 во*26 во/ (Преклопени) 11. Козметичка кеса : 9. Четка торба : (расклопени)11.3 во/ (Преклопени) 11. Вклучете комплет торби за перење, што е висечка торба за перење, козметичка кеса и торба за четки. Тоалетна Торба главната патент торба има голем капацитет за чистење на лицето, лосион, гел за туширање и шампон, итн. Горната мрежеста кеса може да се користи за паста за заби, чешли, памучни влошки, фластери итн. Постојат две еластични еластики однадвор за да ја поставите Четката за Заби; проѕирната кеса на дното, можете да ставите други предмети како што се мали шишиња кармин или четка.

Параметри на производот

Слична стока