.

.

Нахан накит кутија Фламинго Птица преносен патувачки накит кутија за складирање накит за eckердани прстени обетки

Нахан накит кутија Фламинго Птица преносен патувачки накит кутија за складирање накит за eckердани прстени обетки

DEN 247.84

Пристапност
Залиха

Пу 【Материјал】 Нашата кутија за накит е изработена од PU кожа, висок квалитет, водоотпорен и отпорен на абење; Лесно е да се исчисти. 【Внимателно дизајнирање】 Мека крпа за стада што се користи внатре за подобро да ги заштитите накитот, обетките, прстените, ѓерданите и вашите мали работи. Design Дизајн на кука】 Кука со џебен дизајн, кој може да складира ѓердани, нараквици и долги обетки; Просторот може да биде одвоен, слободно поделен и складирање. 【Производен простор】 жлеб на прстенот на бранови, може да складира прстени, обетки, мала фигура, голем капацитет, лесен за ставање во торбата кога патувате на деловно работење. 【Подарок】 Дизајн на затворање на патент, мазен и безбеден. Нашата кутија за складирање на накит ќе биде добар подарок за накит за складирање. Може да се користи дома, во канцеларија, училишен дом, маса за облекување, патување. 【Материјал】 Нашата кутија за накит е изработена од PU кожа, висок квалитет, водоотпорен и отпорен на абење; Лесно е да се исчисти. 【Внимателно дизајнирање】 Мека крпа за стада што се користи внатре за подобро да ги заштитите накитот, обетките, прстените, ѓерданите и вашите мали работи. Design Дизајн на кука】 Кука со џебен дизајн, кој може да складира ѓердани, нараквици и долги обетки; Просторот може да биде одвоен, слободно поделен и складирање. 【Производен простор】 жлеб на прстенот на бранови, може да складира прстени, обетки, мала фигура, голем капацитет, лесен за ставање во торбата кога патувате на деловно работење.

Параметри на производот

Слична стока