.

.

М8-1,25 х 70 мм. Сс Одделение А2 Груби Шестоаголни Капачиња За Глава, 50 пк.

М8-1,25 х 70 мм. Сс Одделение А2 Груби Шестоаголни Капачиња За Глава, 50 пк.

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Цена За : Секој Цена За : Секој. 'Шестоаголна Глава Капа Завртка, Систем На Мерење Метрички, Основен Материјал Од Нерѓосувачки Челик, Материјал Одделение А2, Прицврстувач Заврши Обичен, Диа./Големина На конец М8-1,25, Должина на Прицврстувачот 70мм, Насока На Конецот На Прицврстувачот Десна Рака, Метрички Груб Тип На Конец За Прицврстување, Стил На Навој На Прицврстувачот Целосно Навој, Стандарди За Индустријата ЗА Прицврстување ДИН 933, Шестоаголник Од Типот Глава, Мин. Должина на конецот 70мм, Висина на Главата 5,3 мм, Ширина На Главата 13мм, Количина на Пакување 50'.

Параметри на производот

Слична стока