.

.

За Iphone 14 Pro Max Case Metal, Со Magsafe [10ft Воена Заштита][Вграден Држач За Прстен На Камерата] [Вграден 9h Стаклен Објектив на Камерата &засилувач; Заштита На Екранот] Заштитна Цв?

За Iphone 14 Pro Max Case Metal, Со Magsafe [10ft Воена Заштита][Вграден Држач За Прстен На Камерата] [Вграден 9h Стаклен Објектив

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

●Прецизно Вклопување е компатибилно само со i Phone 14 Pro MaxОвој случај отпорен на удари е произведен од 100% прецизен модел,кој обезбедува скапоцено вклопување со вашиот Iphone 14 Pro Max и совршен пристап до сите порти, копчиња и објективи на камерата. ●Надграден 10 СТАПКИ Воено-Одделение Отпорен На Удари ● Совршено преживеа над 8000+ капки до 10 СТАПКИ. Направено со Надградена Цврста Метална Рамка и Внатрешен Еластичен Силиконски Браник,овој заштитен капак на мобилниот телефон i Phone 14 pro Max обезбедува најдобра цврстина отпорна на капка во воено одделение и обезбедува двослојни заштитни структури за амортизирање за да се избегне случајно оштетување ефикасно. ●Прилагодлив Штитник за Камера kickstand ® целосно прилагодлив помеѓу 0 и 135° за да се обезбеди совршен агол за фаќање на вашите омилени емисии. ●Посилна Магнетна Брава●Моќните вградени магнети со 1.500 гр сила на држење обезбедуваат безбедна брава на Кој било додаток За Халолок или Магсафе.

Параметри на производот

Слична стока