.

.

Андроид Автомобил Стерео за Тојота Камри 2012 2013 2014 Со Apple Carplay, Rimoody 10.1 Инчен Екран На Допир Автомобил Радио Со GPS Навигација Bluetooth FM HiFi WiFi Android Auto + Ahd Резервна Камера

Андроид Автомобил Стерео за Тојота Камри 2012 2013 2014 Со Apple Carplay, Rimoody 10.1 Инчен Екран На Допир Автомобил Радио Со GPS Навигација

DEN 2719.84

Пристапност
Залиха

Тојота Камри(САД) 2012 Тојота Камри(САД) 2013. Тојота Камри(САД) 2014. Безжичен Карплеј : системот За безжичен Карплеј во возилото може тесно да ги интегрира i OS уредот на корисникот и ios искуството со системот на контролната табла. Корисниците кои користат Карплеј можат да се поврзат со системот за автомобили преку кабел за податоци за да постигнат гласовна навигација, да остваруваат повици, да испраќаат и примаат пораки и да слушаат музика. Жичениот систем За автомобили Андроид може тесно да ги интегрира андроид телефонот и плеерот На корисникот и да реализира навигација, да остварува повици, да испраќа и прима информации, да слуша музика и други операции преку поврзување со кабел за податоци;. Bluetooth без раце повик, bluetooth музика репродукција, автоматско вчитување на телефонскиот именик, во споредба со претходната верзија, брзината е побрза и капацитетот на каналот е поголем. Онлајн музиката може да се пренесе до стереото на автомобилот преку ФМ за да уживате во оригиналното стерео на автомобилот, 18 претходно поставени радио станици, радио чип од висока класа, моќно намалување на бучавата и способност против пречки, поддршка на функцијата FM/AM RDS, Јасно пребарување на канали и низок шум. Поддржете камера со висока дефиниција, дојдете со резервна камера, автомобилот автоматски се префрла кога е поврзана рикверц. Поврзете WIFI, ќе најдете нов свет, посилна способност против пречки, постабилен Wifi безжичен сигнал и побрза брзина на пренос. Претходно инсталирајте Ја Картата На Северна Америка, поддржете офлајн навигација. Откако ќе го поврзете wifi, можете да преземете бесплатна онлајн мапа на која било земја што ви е потребна за офлајн навигација. Преку него можете да ги контролирате функциите што ви се потребни преку воланот, што е поудобно. Висока верност, репродуциран звук многу сличен на вашиот оригинален звук. `+Андроид Екран На Допир Стерео За Тојота Camry®Компатибилни Возила : Тојота Camry 2012-2014. Дизајниран и Контуриран за Да Одговара На Фабричката Контролна Табла, Дизајн На Текстура Во Фабрички Стил, 10,1" 2,5 Д калено Стакло Огледало автоматски радио плеер. RAM МЕМОРИЈА 1 G + ROM 16g, висока дефиниција 1080 P, екран на допир со целосен капацитет за лесно ракување, добро дизајниран кориснички интерфејс само за автомобил. Поддршка сплит екран. Можете да изберете жична врска или безжична врска со карплеј или андриод автоматски, поврзете се со apple или android os мобилен телефон, пристап до адресарот за мобилни телефони, пошта, известување, навигација на мапи, музика, видео и други информации и реализирајте гласовна контрола. ●GPS Навигација/Wi Fi/Hifi_ Андроид toyota camry радио вградена GPS Навигација, можете да преземате офлајн мапи, со wifi,можете совршено да користите apps store, ви овозможува да користите која било апликација како што се онлајн Мапи, You Tube, Tik Tok, Spotify, итн. Поддржете здрав звук со висока верност, оригинален звук извонреден звук. ●Bluetooth и FM Радио●стерео автомобил toyota Camry со bluetooth, поврзете се со вашиот телефон преку Bluetooth за без раце одговарање и остварување повици, интелигентно пуштање музика. Радиото тојота Камри со фм радио, 18 претходно поставени станици, можете да слушате сообраќај во реално време, преноси на вести, временски прогнози итн.

Параметри на производот

Слична стока