.

.

Ленокс Среќен Гринчмас Чаши, Во собата на 4, 2.87, Зелена

Ленокс Среќен Гринчмас Чаши, Во собата на 4, 2.87, Зелена

DEN 731.04

Пристапност
Залиха

Материјал : порцелан Безбедна машина за миење садови. Микробранова печка безбедно. Вклучува (4) чаши.25" Дијаметар; капацитет 14 мл. Гринч ќе го украде Божиќ-и твоето срце] Инспирирана од класичната Божиќна приказна на Д-р Сеус, оваа колекција го носи иконскиот, симпатичен град ховил дома. Затоа, продолжете и уживајте во вашиот одмор како оние што го прават тоа, со украси и прослави. Колку повеќе весели]Во Ленокс, ние се стремиме да ги направиме дневните моменти во вашиот живот малку поспецијални. Инспирирани од наследството и дизајнирани засега, носиме богата историја на занаетчиство во современиот живот. Ние сме дел од домовите повеќе од 130 години. Секој пат кога купувате Ленокс, купувате разноврсно и безвременско парче направено со нашата вековна посветеност на квалитетот, уметноста и убавината. Без разлика дали го собирате семејството на вечера, земате полноќна закуска за СЕБЕ ПРЕД ТЕЛЕВИЗОРОТ или имате пријатели, Ленокс е за вистински моменти кои траат на производи кои се наменети за живеење.

Параметри на производот

Слична стока