.

.

DJDLFA Спорт Силиконски Часовник За Garmin Феникс 7X 7 6X 6 Pro 5X 5Plus S60 935 Брзо Ослободување 22 26mm Рачен Зглоб

DJDLFA Спорт Силиконски Часовник За Garmin Феникс 7X 7 6X 6 Pro 5X 5Plus S60 935 Брзо Ослободување 22 26mm Рачен Зглоб

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Пакување : 1* часовник (часовникот не е вклучен).

Параметри на производот

Слична стока