.

.

Еизмодра Пресек Кауч Покрива Кочија Перница Покритие За Троседот Л Форма Кочија Дневна Магија Водат 3 Перница Каучот Лизгање За Кучиња Л Облик На Замена Заштитник,

Еизмодра Пресек Кауч Покрива Кочија Перница Покритие За Троседот Л Форма Кочија Дневна Магија Водат 3 Перница Каучот Лизгање За Кучиња

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

● ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ и РАЗДЕЛУВАЊЕ : можете да го инсталирате капакот на перницата за помалку од 2 минути,еластични еластични јамки на дното за да го задржите капакот на перницата на место ®ШИРОКА УПОТРЕБА : високоеластичните навлаки за перничиња можат да се прилагодат на различни форми и стилови на перничиња,погодни за 1-2-3 кауч за перничиња,перница за потпирач за грб,перница за кочии. ●ДИЗАЈН на ЕЛАСТИЧНА ЛЕНТА● : уникатниот дизајн на еластична лента ја прави инсталацијата и расклопувањето на вашите производи поудобно,капакот на перницата може да се поправи на место. €ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА : Изработена од мека еластична жакард ткаенина,95% Полиестер и 5% спандекс материјал,функција мека,удобна и без брчки. ●ЛЕСНА НЕГА : машина за перење, миење на температура околу 30 Степени Целзиусови, одделно на нежниот циклус и поставете го на dry.Do не белило или железо. ● ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ и РАЗДЕЛУВАЊЕ : можете да го инсталирате капакот на перницата за помалку од 2 минути,еластични еластични јамки на дното за да го задржите капакот на перницата на место. ®ШИРОКА УПОТРЕБА : високоеластичните навлаки за перничиња можат да се прилагодат на различни форми и стилови на перничиња,погодни за 1-2-3 кауч за перничиња,перница за потпирач за грб,перница за кочии.

Параметри на производот

Слична стока