.

.

Гробет Сад Швајцарската Шема Датотека Три Квадратни 6 Инчен Сече 0

Гробет Сад Швајцарската Шема Датотека Три Квадратни 6 Инчен Сече 0

DEN 456.16

Пристапност
Залиха

Постепено заострени, исечени и работливи до точка Двојно намалување на сите три страни. 3/8" ширина по дел. Најнапредната опрема ЗА ЦПУ и најдобрата достапна роботска технологија гарантира дека датотеките Гробет се произведени според највисоките стандарди за точност на димензиите, перформансите на сечењето и работниот век. Сите производи На Гробет се придржуваат до строгите процедури за Контрола на Квалитетот на секое ниво на производство. Секоја завршена алатка е индивидуално тестирана за да се обезбеди супериорен квалитет. Датотеките "швајцарска Шема" значи еден вид фина датотека што се користи за прецизно поднесување накит, делови од инструменти и умира. Тоа не мора да значи дека сите" Швајцарски шема " датотеки Се швајцарски направени. Се користи Од Страна На Професионалци. Постепено заострени, исечени и работливи до точка. Двојно намалување на сите три страни. 3/8" ширина по дел. Најнапредната опрема ЗА ЦПУ и најдобрата достапна роботска технологија гарантира дека датотеките Гробет се произведени според највисоките стандарди за точност на димензиите, перформансите на сечењето и работниот век.

Параметри на производот

Слична стока