.

.

Погреб Урни За Кремирање На Урни Возрасни Деца Урни За Миленичиња Запечатени Од Влага Капа Со Навој Црна Керамика Материјал Еднобојна Декорација Црна, lsxysp

Погреб Урни За Кремирање На Урни Возрасни Деца Урни За Миленичиња Запечатени Од Влага Капа Со Навој Црна Керамика Материјал Еднобојна

DEN 918.40

Пристапност
Залиха

Е-гаранција : не е важно што дизајнот и занаетчиството и цената на Нашите Производи се сите ваши најдобри избори `+Димензии : 13х12см,Капацитет околу 700мл. Quality® : Рачно Изработена Спомен Мала Урна Со 100% Висококвалитетен Керамички Материјал. ГОЛЕМИНА : Висина : 12см, Ширина : 8см, капацитет на вода околу 200мл. Може да се користи за споделување на пепелта на возрасни деца и може да се користи и за скапоцени остатоци од миленичиња. Боја на производот : # 1 / # 2 # 3 / # 4 / # 5 / # 6 / # 7 / # 8. Квалитет : нашиот рачно изработен висококвалитетен ковчег обезбедува место за почитување На остатокот/пепелта На вашите најблиски Бидете применливи : нашиот елегантен ковчег е погоден за секоја декорација, можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, работната соба, каминот или канцеларијата, така што вашиот партнер секогаш ќе биде со вас.Гаранција : не е важно што дизајнот и занаетчиството и цената на нашите Производи се сите ваши најдобри избори.Големина : 12см*8см Безбедно И затворено : може да ја чува и заштитува вашата пепел долго време, нашата елегантна урна добро ќе се вклопи со секој декор, можете да ја ставите во дневната соба ,спалната соба ,работната соба,каминот или канцеларијата, нека придружник да биде со вас засекогаш.Пепел погреб урна е погодна жива меморија, можете да ги споделите и вашите омилени работи, тој нуди трогателен подарок за вашето семејство.

Параметри на производот

Слична стока