.

.

Неродеко 1 Постави Сладолед Меур Машина Деца Бања Играчка Туш Бања Играчка Деца Када Капење Меур Создателот Деца Бања Играчки Капење Вода Меурчиња Лето Пластика Бе

Неродеко 1 Постави Сладолед Меур Машина Деца Бања Играчка Туш Бања Играчка Деца Када Капење Меур Создателот Деца Бања Играчки Капење Вода

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

ПЛАСТИЧНИ МЕУР ПРОИЗВОДИТЕЛ исто така, може да ја подобри дискриминацијата на бојата на бебето, така што бебето може да ја препознае бојата додека игра МЕУР СОЗДАТЕЛОТ играчка Придружувајте го вашето дете да ја игра оваа играчка за правење меурчиња во односот родител-дете. ДЕТСКА ТУШ ИГРАЧКА Мазниот дизајн нема да му наштети на вашето бебе, многу е безбедно вашето бебе да игра. МЕУР МАШИНА Неговата површина е многу мазна и го штити вашето дете од штета или повреда. ДЕТСКИ ИГРАЧКИ таа е направена од пластичен материјал, кој може да биде за многу време. ПЛАСТИЧНИ МЕУР ПРОИЗВОДИТЕЛ исто така, може да ја подобри дискриминацијата на бојата на бебето, така што бебето може да ја препознае бојата додека игра. МЕУР СОЗДАТЕЛОТ играчка Придружувајте го вашето дете да ја игра оваа играчка за правење меурчиња во односот родител-дете. ДЕТСКА ТУШ ИГРАЧКА Мазниот дизајн нема да му наштети на вашето бебе, многу е безбедно вашето бебе да игра. МЕУР МАШИНА Неговата површина е многу мазна и го штити вашето дете од штета или повреда. ДЕТСКИ ИГРАЧКИ таа е направена од пластичен материјал, кој може да биде за многу време. Пакетот Вклучува 1 x Сет На Бања Меур Создателот Карактеристики-Материјал : Пластични Меур Вентилатор Играње. - Совршена големина за помалите раце на вашето бебе, што ќе го натера вашето бебе да се заљуби Во Тоа Меур Правење Играчка. - Привлечете го вниманието на децата и нека учат и разликуваат Боја Деца Туш Играчка.

Параметри на производот

Слична стока