.

.

50 Пакувајте Чаши За Десерти со Лажици, 5 мл Квадратни Проѕирни Пластични Чаши За Десерти,Мини Чаши За Предјадење Чаши За Парфеј,Мали Пластични Чаши За Сервирање Чаш?

50 Пакувајте Чаши За Десерти со Лажици, 5 мл Квадратни Проѕирни Пластични Чаши За Десерти,Мини Чаши За Предјадење Чаши За Парфеј,Мали Пластични

DEN 222.24

Пристапност
Залиха

?Комплет Чаши За Десерти од 5 мл : Нашиот пакет вклучува 50 пластични чаши за десерти и 50 чисти лажици за дегустација Доволна количина може да ги задоволи повеќето од вашите дневни потреби. Овие мини чаши за предјадење се 5 мл/150 мл и измерете го горниот раб од 2,3 инчи, дијаметарот на дното од 1,5 инчи и висината од 3 инчи, лажицата мери : 3,93 х 0,98 инчи (Л х Ш). ?Висок Квалитет : Изработени од висококвалитетна проѕирна пластика, парфетните чаши се без БПА, без мирис, силни и издржливи, замрзливи и не-деформирани, за еднократна употреба или за повеќекратна употреба. Пред забава, можете да ги направите вашите десерти пред време и да ги чувате во замрзнувач за да ги подобрите вашите десерти. ?Еднократно и Редење : овие чаши за десерт со лажици се тврда пластика, доволно издржливи за повторно користење и можете брзо да ги измиете и наредете за подоцнежна повторна употреба. Чашите за десерти се редат за лесно складирање и заштедуваат простор за складирање. ?Нежен И Транспарентен Дизајн : овие пластични чаши за десерти имаат квадратен јасен дизајн за да направат вашите десерти да изгледаат пософистицирани и да ги импресионираат вашите гости. Слатките и нежни чаши за десерти се совршени за држење поединечни порции десерт. Совршени угостителски материјали за забави, настани, ресторани и многу повеќе. ?Широка Примена : овие квадратни чаши за сервирање десерти се совршени за роденденски забави, свадби, празнични собири, корпоративни банкети, забави во базен, излети и други настани. Совршен е за прикажување на вашите вкусни десерти за забави како што се желеа, пудинзи, муси, сладолед, парфеми, јогурт, задоволства и овошје итн. Висок Квалитет : нашите чаши за десерти се со висококвалитетна проѕирна пластика, без БПА, без мирис, силна и издржлива.

Параметри на производот

Слична стока