.

.

Пластични Канти За Складирање - 3 Пакувања Канти За Складирање Со Капаци,Канти За Складирање Што Се Редат,Канти за Складирање Со Тркала, Канти За Складирање Што Се С?

Пластични Канти За Складирање - 3 Пакувања Канти За Складирање Со Капаци,Канти За Складирање Што Се Редат,Канти за Складирање

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

●2 Влезни Врати и Горниот Капак и видлив дизајн ● Лесно отворете ги вратите за да ги извадите артиклите без да го извадите капакот кога ќе се наредат кантите за складирање со капаци Исто така, безбедносната брава може безбедно да ги држи артикалите кога ќе ги однесе. И видливиот дизајн на овие проѕирни канти за складирање со капаци лесно може да ви помогне да ги лоцирате артиклите што ви се потребни.Совршен за складирање книги, облека,кујнски прибор,кукли, постелнина и така натаму. ●Странични Рачки И Тркала Што Се Одвојуваат● : има 2 рачки од двете страни на овие канти за складирање што може да се наредат што го прави лесно да ги воспитува и да ги реди заедно. 4 отстранливи тркала го олеснуваат движењето насекаде кога се наредени заедно. Исто така, можете лесно да го исчистите местото под овие канти за складирање со тркала со само малку притискање. Тркалата може да се одвојат кога пластичните канти за складирање немаат потреба често да се движат. €Доволно Капацитет И Широка Примена● : има 4 практични големи пластични канти за складирање, секоја канта за складирање има капацитет од 11 литри. Големината на секоја корпа е : 21,6"x11, 8"x11, 8"(Lx Wx H). Вкупни Димензии : 21. Кантите за складирање со капаци се широко користени во кујна, дневна соба, спална соба, бања, занаетчиска соба, Р., училишна училница, канцеларија и така натаму. ●Нема потреба Да Се Инсталира, Редење И Склопување Q : белите канти за складирање со капаци доаѓаат во рамна станица, само поставете 4 панели и затегнете ги заедно и затворете го капакот потоа можете да почнете да ја користите оваа преклопна кутија за складирање со врати. Нема потреба од алатки за нивно инсталирање. Дизајнот на жлебот на кантите за складирање што се редат им овозможува да се натрупаат без превртување. Кога не се во употреба, кантите за складирање што се склопуваат може да се преклопат и да останат под софата, нема да заземаат простор. ●Задолжителни Корпи за Складирање Со Капаци ● Нашите корпи за складирање се посилни материјал и иновативен дизајн во споредба со кутијата за складирање на ткаенини. Нашите пластични канти за складирање се без инсталација и видливи за лоцирање на артикли во споредба со дрвениот плакар за складирање. Нашите канти за складирање што се редат со отворена влезна врата можат да ги извадат работите со отворање на влезните врати други потоа симнување на горните канти и отворање на капаците за да стигнат до артиклите споредете со традиционалните канти за складирање. ●2 Влезни Врати и Горниот Капак и видлив дизајн ● Лесно отворете ги вратите за да ги извадите артиклите без да го извадите капакот кога ќе се наредат кантите за складирање со капаци. Исто така, безбедносната брава може безбедно да ги држи артикалите кога ќе ги однесе. И видливиот дизајн на овие проѕирни канти за складирање со капаци лесно може да ви помогне да ги лоцирате артиклите што ви се потребни.Совршен за складирање книги, облека,кујнски прибор,кукли, постелнина и така натаму. ●Странични Рачки И Тркала Што Се Одвојуваат● : има 2 рачки од двете страни на овие канти за складирање што може да се наредат што го прави лесно да ги воспитува и да ги реди заедно. 4 отстранливи тркала го олеснуваат движењето насекаде кога се наредени заедно. Исто така, можете лесно да го исчистите местото под овие канти за складирање со тркала со само малку притискање.

Параметри на производот

Слична стока