.

.

ЦДЈУФ 46 Парчиња Порцелански Садови Комплет Домашен Сад Јапонски Стил Едноставен 8-10 Луѓе Керамички Корејски Подарок За Свадба

ЦДЈУФ 46 Парчиња Порцелански Садови Комплет Домашен Сад Јапонски Стил Едноставен 8-10 Луѓе Керамички Корејски Подарок За Свадба

DEN 143.84

Пристапност
Залиха

Џејн Оу Постави Серија : Мазна глазура, дебели чинии и чинии, генијална изработка Едноставен дизајн, практичен дома : тоа е чест посетител на Нордискиот свет, едноставен и чист, можете да ја видите сложеноста и сложеноста на прв поглед и да се вратите на невиноста, погодна за различни домашни стилови. Занаетчијата рачно ги црта ударите. Големи и мали, покрај тоа што се погодни за различни потреби за готвење, попогодно е за складирање и надредено за заштеда на простор. Пареа, печење, микробранова печка и рерна бестрашно готват секакви деликатеси. Материјал : Порцеланска Шема : обичен стил : нордиски стил Место На Потекло : Тангшан Ситипопуларни елементи : класификација на бои : едноставен европски комплет од 46 парчиња [применлив за 8-10 луѓе]главен извор на слика : Автономна вистинска сцена што може Да се примени : дневен модел на прибор за подароци : нордиски едноставен сет за садови за чај Јавен Прирачник : Да.

Параметри на производот

Слична стока