.

.

Заштитна Футрола За Samsung Galaxy A53 Случај Паричник, Гроздобер Pu Кожа Магнетни Флип Tpu Браник Капка Заштитни Капаци За Samsung Galaxy A53 5G Паричник Случај За Жени И Мажи Појас Кл

Заштитна Футрола За Samsung Galaxy A53 Случај Паричник, Гроздобер Pu Кожа Магнетни Флип Tpu Браник Капка Заштитни Капаци За Samsung Galaxy A53

DEN 782.40

Пристапност
Залиха

Футролата За Телефони е практичен и стилски додаток кој помага вашиот телефон да биде безбеден и лесно достапен Со својот елегантен дизајн, може да се закачи на вашиот појас или торба, што го прави погодна опција за оние што се во движење. Футролата нуди сигурна заштита од гребнатини, испакнатини и други вообичаени опасности, обезбедувајќи вашиот телефон да остане во одлична состојба. ●Компатибилност●Компатибилен Само Со Случајот Samsung Galaxy a53. Ве молиме, проверете го моделот на мобилниот телефон пред да нарачате или контактирајте не доколку имате какви било прашања во секое време. `+Дизајн На паричник се-во-Едно, Ова за samsung Galaxy A53 со кутија за држач за картички нуди 6 слотови за картички +1 Џепарлак за кредитни картички , ЛИЧНА КАРТА, визит-картички , готовина , сметки . Тоа ќе биде вашиот совршен партнер кога одите на шопинг,одите на прошетка,службено патување, кратко патување или одите на работа. €Kickstand q случајот Со Паричникот може да се отвори и да се користи како држач,со вграден држач за кикстенд,држачот за режим на пејзаж е погоден за гледање филм или видео за разговор,давајќи ви искуство без раце. Лесен пристап до сите пристаништа и контроли. ●Заштита од паѓање ® За куќиштето Samsung Galaxy A53 изработено со квалитетна ретро стилска стп кожа, издржливо и фино шиење; внатрешна телефонска обвивка направена со флексибилен tpu,лесна за инсталирање и полетување без да го изгребате вашиот скап мобилен телефон. Школка залепена на паричникот стабилно,нема да испадне од паричникот,фаќајќи ја оваа кутија за паричник без грижи. Футролата За Телефони е практичен и стилски додаток кој помага вашиот телефон да биде безбеден и лесно достапен. Со својот елегантен дизајн, може да се закачи на вашиот појас или торба, што го прави погодна опција за оние што се во движење. Футролата нуди сигурна заштита од гребнатини, испакнатини и други вообичаени опасности, обезбедувајќи вашиот телефон да остане во одлична состојба.

Параметри на производот

Слична стока