.

.

МЕТ Фирма Тоалет Четка, Нерѓосувачки Челик Тоалет Сад Четка, Заградата Постави Чистење Четка За Тоалет Чистење Алатка Бања Додатоци Подарок

МЕТ Фирма Тоалет Четка, Нерѓосувачки Челик Тоалет Сад Четка, Заградата Постави Чистење Четка За Тоалет Чистење Алатка Бања Додатоци

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

1 Дизајнот на суспензијата помага во вентилацијата и го спречува растот на бактериите. Дизајн на седење на подот, лесен за складирање и заштеда на простор. Силен и издржлив, лесен за разбирање. Долга рачка за да избегнете валкање на рацете. Чистење од 360 степени за чистење на мртвите агли. Дизајнот на суспензијата помага во вентилацијата и го спречува растот на бактериите. Дизајн на седење на подот, лесен за складирање и заштеда на простор. Силен и издржлив, лесен за разбирање. Долга рачка за да избегнете валкање на рацете. Чистење од 360 степени за чистење на мртвите агли. Во врска со услугата по продажбата : секоја четка за тоалет е сосема нова и квалитетна; секоја четка за тоалет е внимателно прегледана и тестирана пред да биде испратена; ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не, вашето прашање ќе биде во рок од 24 часа решава1. Дизајнот на суспензијата помага во вентилацијата и го спречува растот на бактериите. Дизајн на седење на подот, лесен за складирање и заштеда на простор.

Параметри на производот

Слична стока