.

.

Хариумиу Женски Божиќен Капут Печатење Плетење Отворен Бод Кардиган Долги Ракави Дебели Термички Шарени Бои Што Одговараат На Жените Џекхаунт Куќи Забава Декор С?

Хариумиу Женски Божиќен Капут Печатење Плетење Отворен Бод Кардиган Долги Ракави Дебели Термички Шарени Бои Што Одговараат На Жените

DEN 1128.00

Пристапност
Залиха

??ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ професионална висококвалитетна природна големина отсечена декорација на главата која е направена со дебел гумен латекс исполнет со поли-пена, кој е грозоморно извајан во реалистична мачена душаИзработен од цврста пластика, не е лесен за кршење, речиси и да нема топлина во нормални работни услови. Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Детали за големината : Големина : С, Биста : 95см/37.4", Ракав : 60см/23.6", Должина : 72см/28.) Големина : М, Биста : 99см/39", Ракав : 61см/24", Должина : 73см/28.) Големина : Л, Биста : 103см/40.6", Ракав : 62см/24.4", Должина : 74см/29.) Големина : XL, Биста : 107cm/42.1", Ракав : 63cm/24.8", Должина : 75cm/29.) Големина : 2 XL, Биста : 111cm/43.7", Ракав : 64cm/25.2", Должина : 76cm/29.) Големина : 3 XL, Биста : 115cm/45.3", Ракав : 65cm/25.6", Должина : 77cm/30. Пакетот Вклучува : 1 х Слој. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО Ако имате какви било проблеми, ве Молиме испратете ни е-пошта преку пошта на станицата,ние ви нудиме 24-часовна поддршка за услуги на клиентите и Бесплатна Доживотна Техничка Поддршка. ??ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ професионална висококвалитетна природна големина отсечена декорација на главата која е направена со дебел гумен латекс исполнет со поли-пена, кој е грозоморно извајан во реалистична мачена душа.Изработен од цврста пластика, не е лесен за кршење, речиси и да нема топлина во нормални работни услови. Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Детали за големината : Големина : С, Биста : 95см/37.4", Ракав : 60см/23.6", Должина : 72см/28.) Големина : М, Биста : 99см/39", Ракав : 61см/24", Должина : 73см/28.) Големина : Л, Биста : 103см/40.6", Ракав : 62см/24.4", Должина : 74см/29.) Големина : XL, Биста : 107cm/42.1", Ракав : 63cm/24.8", Должина : 75cm/29.) Големина : 2 XL, Биста : 111cm/43.

Параметри на производот

Слична стока