.

.

Тајни Од Скриени Богатства 1096 Зајаче Во Кошница Ситница Кутија

Тајни Од Скриени Богатства 1096 Зајаче Во Кошница Ситница Кутија

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Неверојатен асортиман на кутии за ситници со накит Рачно фрлена Во Калај и Позлатена. Поединечно рачно насликани со живописни обоени емајли. Сите кутии за ситници содржат соодветен ѓердан за приврзок. Неверојатен асортиман на кутии за ситници со накит. Рачно фрлена Во Калај и Позлатена. Поединечно рачно насликани со живописни обоени емајли. Сите кутии за ситници содржат соодветен ѓердан за приврзок. Неверојатен асортиман на кутии за ситници со накит. Рачно фрлена Во Калај и Позлатена. Поединечно рачно насликани со живописни обоени емајли. Сите кутии за ситници содржат соодветен ѓердан за приврзок.

Параметри на производот

Слична стока