.

.

Златна Боја Метална Лимена Кутија Со Капаци, Екстра Големи Контејнери, За Чување Клучеви, Бонбони, Колачиња, Пенкало итн. 9 Х 6,5 Х 4 инчи, Одлично За Празнична Кутија З?

Златна Боја Метална Лимена Кутија Со Капаци, Екстра Големи Контејнери, За Чување Клучеви, Бонбони, Колачиња, Пенкало итн. 9 Х 6,5 Х

DEN 592.00

Пристапност
Залиха

Издржлива и Мала тежина калај-обложена кутија Нема ' рѓа и трае подолго. Пространа Екстра Голема Кутија, 9 "Х 6.4 " Х 4", одлична за кутија за пакување богата со празници,. Чување мали предмети за организирање, како што се клучеви, бонбони, колачиња, пенкала, накит, итн. Голема богата Златна боја. цврстото затворање обезбедува цврсто запечатување,. Издржлива и Мала тежина калај-обложена кутија. Нема ' рѓа и трае подолго. Пространа Екстра Голема Кутија, 9 "Х 6.4 " Х 4", одлична за кутија за пакување богата со празници,. Чување мали предмети за организирање, како што се клучеви, бонбони, колачиња, пенкала, накит, итн. Голема богата Златна боја. цврстото затворање обезбедува цврсто запечатување,. Златна Боја Метална Лимена Кутија Со Капаци, Екстра Големи Контејнери, За Чување Клучеви, Бонбони, Колачиња, Пенкало итн. 9 Х 6,5 Х 4 инчи,.

Параметри на производот

Слична стока