.

.

4 Парчиња Дрво Декоративна Книга Магацинот Мини Вештачки Нивоа Послужавник Дрво Книги Реверзибилен Знак Рустикален Полица За Книги Декор За Денот На Свети Патрик ?

4 Парчиња Дрво Декоративна Книга Магацинот Мини Вештачки Нивоа Послужавник Дрво Книги Реверзибилен Знак Рустикален Полица За Книги Декор

DEN 207.84

Пристапност
Залиха

Што Добивате : пакетот содржи 4 парчиња украси на нивоа на послужавник, вклучувајќи 1 парче дрвен знак и 3 парчиња декори за книги што се редат завиткани со кариран лак, кои се погодни за поставување на различни места за да ви донесат елегантно чувство Долгогодишна Услуга : горниот лак е изработен од лента, а дрвениот декор е изработен од квалитетно дрво кое е без мирис, високо полирано, цврсто и цврсто, што ви овозможува да уживате во долгогодишна услуга, а печатењето на класичните модели на декор е јасно и брилијантно, и едвај ќе избледи. Романтични Деликатни Дизајни : овој декор За велигденска трпеза ги содржи креативните апликации на прекрасни елементи, како што се облиците на пчела и книги, слатките и прекрасни бои на жолта, портокалова и црна боја, печатените уметнички зборови кои изразуваат љубов и грижа, симпатичен лак со лента во црно-бела карирана, што може да ви се препушти на радоста На Велигден. Соодветна Големина : дрвениот знак е во соодветна големина, и секоја мини дрвена книга со димензии прибл. 9 х 5,8 х 1,5 см/ 3,54 х 2,28 х 0,59 инчи, декорот на масата за влез има соодветна големина за украсување на вашата соба без да зазема премногу простор. Каде Да Се Користи : како шармантна декорација, овој рустикален декор може да се примени на различни начини, соодветни за поставување на полици за книги, масички за кафе, камини, послужавници, корпи, ноќни маси, влезови и така натаму, што може да создаде романтична атмосфера, за да даде топол и радосен фестивалски допир. Што Добивате : пакетот содржи 4 парчиња украси на нивоа на послужавник, вклучувајќи 1 парче дрвен знак и 3 парчиња декори за книги што се редат завиткани со кариран лак, кои се погодни за поставување на различни места за да ви донесат елегантно чувство. Долгогодишна Услуга : горниот лак е изработен од лента, а дрвениот декор е изработен од квалитетно дрво кое е без мирис, високо полирано, цврсто и цврсто, што ви овозможува да уживате во долгогодишна услуга, а печатењето на класичните модели на декор е јасно и брилијантно, и едвај ќе избледи.

Параметри на производот

Слична стока