.

.

shop4ever® Вие Сте Најсреќниот Татко На Светот Би Сакал Да Ме Имам Како Ќерка Врежана Виски Стакло Смешен Подарок За Денот На Таткото Од Ќерка

shop4ever® Вие Сте Најсреќниот Татко На Светот Би Сакал Да Ме Имам Како Ќерка Врежана Виски Стакло Смешен Подарок За Денот На Таткото Од

DEN 979.20

Пристапност
Залиха

ПРЕМИУМ ВИСКИ РОК СТАКЛО Дизајниран и врежан во куќата за најквалитетна завршница. Се одликува со модерен, но старомоден изглед. Раб отпорен на чипови за издржлива и долготрајна употреба. Држи 11 унци од секое мазно виски, скоч, бурбон, рум, пијалоци на база на вотка и вкусни коктели, или што и да посака вашето срце! Повеќеслојна и разноврсна. КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ ПОДГОТВЕНА. Внимателен подарок со кој ќе ја изненадите вашата сакана. Точка за тато, тато, тато, чекор тато, бонус тато, мажи, тато, татко, тато, тато, очув, нов татко, тато да биде, брат, вујко, дедо, колега, шеф, сопруг, дечко, братучед, него, и листите продолжува. ДОСТАПЕН НОВИНА ПРИСУТНИ. Совршена идеја за подарок За Божиќ, Роденден, Ден на Таткото, Годишнина, Пензионирање, Затоплување На Куќата, Вљубените или која било друга посебна пригода за која сакате да покажете благодарност. ВНИМАТЕЛНО СПАКУВАНИ СО ЉУБОВ. Сите наши предмети се индивидуално проверени за да бидете сигурни дека се совршени и во согласност со нашите високи стандарди. Нашите предмети се исто така рачно спакувани и завиткани со меурчиња за дополнителна безбедност преку каква било испорака. Ние се стремиме кон извонредност и не очекуваме ништо друго освен најдобро за нашите клиенти! Ве молиме слободно контактирајте Со Семејството Shop4ver со какви било прашања. Барате смешен и внимателен ден на таткото, роденден, Божиќ, подарок за вашиот прекрасен татко? Овој креативен дизајн е специјално создаден за татковци кои сакаат и пијат. Нашата класична и забавна чаша за виски ќе додаде искра радост кога ќе уживаат во омилениот пијалок.

Параметри на производот

Слична стока