.

.

X-Gree M3 x 160mm 0,5 mm Pitch 304 Не'рѓосувачки челик целосно навојни шипки хардвер 20 парчиња (M3 x 160 mm tornillo de 0,5 mm 304 Acero Inoxidable varillas totalmente Roscadas хардвер 20 piezas

X-Gree M3 x 160mm 0,5 mm Pitch 304 Не'рѓосувачки челик целосно навојни шипки хардвер 20 парчиња (M3 x 160 mm tornillo de 0,5 mm 304 Acero

DEN 1291.20

Пристапност
Залиха

Име на производот : навојна шипка; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 136g; Содржина на пакет : 20 x навојна шипка. Главна боја : Сребрен тон. Големина на низата : M3 x 160mm / 0,12 "x 6,3" (d * l) (Tamaño de Rosca : M3 x 160 mm / 0,12 '' x 6. Теч на нишки : 0,5 mm (Paso de Rosca : 0,5мм. Име на производот : навојна шипка; материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 136g; Содржина на пакет : 20 x навојна шипка. Главна боја : Сребрен тон. Големина на низата : M3 x 160mm/0,12 "x 6.3" (D*L) (Tamaño de Rosca : M3 x 160 mm / 0,12 '' x 6,3 '' (d * l). Теч на нишки : 0,5мм (Paso de rosca : 0,5 mm. M3 x 160mm 0,5 mm Pitch 304 не'рѓосувачки челик целосно навојни шипки хардвер 20 хардвер 20 хардвер 20 хардвер 20 хардвер 20 PCSMADE од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, што значи дека овие целосно навојни шипки нема да 'рѓаат без оглед колку години ги користите за нив.

Параметри на производот

Слична стока