.

.

Хартија Авион СТП Кожа Склопувачки Канти За Складирање Платно Коцка Организатор Кошница Со Рачки

Хартија Авион СТП Кожа Склопувачки Канти За Складирање Платно Коцка Организатор Кошница Со Рачки

DEN 495.84

Пристапност
Залиха

Димензии : 10,6 х 10,6 х 10,6 инчи (Lx Wx H) Кутијата за складирање што се склопува е лесна и лесна за носење, намалувајќи го нередот во просторот. Преклопливи цврсти големи корпи за складирање. Овие можат да се користат како корпи за складирање на полици ,корпи за складирање плакари, организатор на плакари за постелнина, складирање на корпи за расадници итн. Површината на кутијата за складирање е отпечатена со модерни обрасци на површината на стп кожа, која има личност и текстура. Тоа не е само кутија за складирање, туку и декоративна кутија за складирање. Исклучителна преклопна кутија за складирање погодна за употреба во секоја просторија. Бројни персонализирани дизајни на модели имаат и функции за складирање и декорација на простории, а исто така е добар избор да го изберете како подарок за одмор или подарок за роденден за да ја изразите својата наклонетост кон семејството или пријателите. Димензии : 10,6 х 10,6 х 10,6 инчи (Lx Wx H). Кутијата за складирање што се склопува е лесна и лесна за носење, намалувајќи го нередот во просторот. Преклопливи цврсти големи корпи за складирање. Овие можат да се користат како корпи за складирање на полици ,корпи за складирање плакари, организатор на плакари за постелнина, складирање на корпи за расадници итн.

Параметри на производот

Слична стока