.

.

Шише со вода од не'рѓосувачки челик од 24 мл - државни овни во Колорадо

Шише со вода од не'рѓосувачки челик од 24 мл - државни овни во Колорадо

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Капацитетот од 24 мл ви дава многу течност за да останете хидрирани во текот на денот/за време на вашите активности Совршено за многу намени, како што се училиште, пешачење, активности на отворено, спортски настани, патувања и секојдневна општа употреба. Пополнувањето на шише со вода ја елиминира потрошувачката на пластика и отпадот. Бесплатниот материјал БПА гарантира дека вашето парче за пијалоци е безбедно и без бисфенол А и фталати. Ласерски гравиран во САД. Ова шише за спортска вода од не'рѓосувачки челик од 24 мл е совршено парче за пијалоци за луѓе со активен животен стил. Елегантниот, спортски гумач има вметнати прсти и прилепува слама за лесен пристап за пиење. Однесете го ова шише со вас во теретана, пешачење или спортски настани и останете хидрирани во текот на траењето на вашата активност со големиот течен капацитет од 24 мл.

Параметри на производот

Слична стока