.

.

WJCCY 150 инчен проектор Платно крпа HD преклопна анти-криза на проекцијата на екранот на филмот за домашно кино за домашно кино за домашно кино

WJCCY 150 инчен проектор Платно крпа HD преклопна анти-криза на проекцијата на екранот на филмот за домашно кино за домашно кино за

DEN 3835.20

Пристапност
Залиха

Никогаш не пропуштајте го нашиот висококвалитетен екран на проектор, тоа ќе биде најдобриот пријател на вашиот проектор и ќе започнете нов начин на забава 60/72/84/100/120/150-инчен висока дефиниција 16 : 9 Одличен филм на филмот, изработен од природно полиестерско влакно. Секогаш ќе верувате дека таков мал пакет ќе стане екран за проекција, мала тежина и лесен за носење, можете да го преклопите во мала големина, а потоа да го земете со вас!. Само закачете го во затворено или на отворено, поканете го вашето семејство или пријатели и споделете среќно време едни со други. Екранот на филмскиот филм е посветл од повеќето други екрани за проекција, а мазната површина ја подобрува сликата. Супер лесен за инсталирање на екранот на проекторот, ќе можете да го расплетувате екранот и да го инсталирате за неколку минути, можете да користите кука (закачете на wallидот. Екранот е погоден за употреба во затворен и на отворено. Никогаш не пропуштајте ја нашата висока Квалитетен екран на проектор, тоа ќе биде најдобриот пријател на вашиот проектор и ќе започнете нов начин на забава. 60/72/84/10/120/150-инчен висока дефиниција 16 : 9 Одличен филм на филмот, изработен од природно полиестерско влакно. Секогаш верувајте дека таков мал пакет ќе стане екран за проекција, мала тежина и лесен за носење, можете да го преклопите во мала големина, а потоа да го земете со вас!. Само закачете го во затворено или на отворено, поканете го вашето семејство или пријатели, и споделете среќно време едни со други. Екранот на филмот на проекторот е посветл од повеќето други екрани за проекција, а мазната површина ја подобрува сликата. Супер лесен за инсталирање на екранот на проекторот, ќе можете да го расплетувате екранот и да го инсталирате за неколку За минути, можете да користите кука (закачете на wallидот. Екранот е погоден за внатрешна и надворешна употреба. Никогаш не пропуштајте го нашиот висококвалитетен екран на проекторот, тоа ќе биде најдобриот пријател на вашиот проектор и започнете нов начин на забава.60/72/84/10/120/150-инчен висока дефиниција 16 : 9 одличен филм на филмот, изработен од природен полиестерско влакно.

Параметри на производот

Material:
polyester fiber
Main color:
white
Format:
16
Size:
150 inches
Support:
160 degree viewing angle
Package Included:
1X Pack hook,:
1X projector screen:
Package Included:
1x projection screen:
Notes:
1. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:
2. Please allow slight dimension difference due to different manual measurement.:
Projectornfor SchoolHome Foldable Projector :
Слична стока