.

.

Двослојна кутија за складирање накит корејски обетки прстен фланелен кутија за накит

Двослојна кутија за складирање накит корејски обетки прстен фланелен кутија за накит

DEN 1153.60

Пристапност
Залиха

Усвојувајќи двослоен дизајн, дизајн на џеб со кука, има многу поделби, можете уредно да складирате разни видови додатоци, како што се ѓердани, обетки, пирсинг, прстени, нараквици и часовници Бисерна вкрстена шема, сјајна златна светлина на површината. Розовата боја изгледа како кутија за подароци, која е многу погодна за внатрешноста на собата и се препорачува и за подароци. Слот за складирање со голем капацитет, 5 куки за ѓердан, 1 џеб, држач за прстен со доволен капацитет за складирање и компактна и високопрецизна кутија за накит! Направете добро резиме на накитот за да избегнете губење. Користете двослојна крпа со дебелина од 0,7 мм за да се спротивставите на прашината и да го продолжите нејзиниот работен век. Структурниот материјал е густ и силен материјал кој не е лесно деформиран дури и при силно влијание. Ткаенината од велур што се користи внатре се чувствува добро и нема да го оштети вашиот скапоцен накит.

Параметри на производот

Слична стока