.

.

Ринг за вибрирачки силиконски ринг

Ринг за вибрирачки силиконски ринг

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Премиум силикон Безжичен далечински управувач. Не-порозни и без фталат. Моќен мотор во рамките на овој затегнат прстен на петел ќе се одвива против вашата единица или перинеумот, во зависност од тоа како го носите. Користете го за време на сексот со партнерот за да ги лекувате на вибрациите! Посебните копчиња ви овозможуваат да се движите напред и назад помеѓу 3 брзини и 7 модели на вибрации. Дозволете му на задоволството да ја преземе контролата со оваа лесна за употреба, далечинско контролирана алатка за задоволство од машко. Направено од врвен силикон, тој е без фталат за безбедност на телото и не-порозна за темелна санитација. Исчистете го овој водоотпорен уред по употреба со топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки.

Параметри на производот

Слична стока