.

.

Машки худи со долги ракави за џемпери за пешачење за тренингот за вежбање мода атлетска цврста боја пулвер врвот

Машки худи со долги ракави за џемпери за пешачење за тренингот за вежбање мода атлетска цврста боја пулвер врвот

DEN 223.84

Пристапност
Залиха

? Многу прилики? - Поради неговиот обичен стил и висококвалитетен материјал, тој е задолжителен худи во вашиот секојдневен живот Каперираната џемпер е погодна за теретана, спорт, вежбање, улична облека, секојдневно, секојдневно, неформално, забавно, забава, датум, клуб, хип -хоп, танцување, празник, патување. ? Обичен стил? - Менс дуксери пуловер, џемпери за мажи, мажите џемпери пуловер, џемпери за мажи пуловер, кошули за мажи, долги ракави, дуксери за џемпери за мажи, секојдневно носење класичен качулка дуксер за мажи, удобен за носење и со стилски изглед. Можете да го носите само за да добиете уличен изглед, исто така има многу луѓе што го носат под палто, тексас јакна во студеното утро. ? Класичен худи? - Стилен стил на качулка со лесен маж со прилагодлива капа за влечење, долг ракав, манжетни со ребрести, цврсти бои. Pеката има голем простор за вашите работи како телефон, клучеви и така натаму, особено може да ги заштити вашите работи да не паѓаат од џебот. ? Внимание? - Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете големина со големина 1 поголема при нарачката. Ако имате некои прашања или проблеми за нашите производи, ве молиме, не двоумете се да не контактирате, ќе го решиме проблемот што е можно поскоро . ? Топли совети? - 1. Рачна мие максимална температура 40 ℃; 2. Капете рамно сушење во сенка; 3.Ирон на максимална единствена температура на плочата од 110 ℃; 4. Нормално суво чистење. Проверете ја табелата со големина што ја нудиме пред да ја купите. 【Друга】】】 zip-фронт јакна со качулка, измиен памук, измиен памук, две џебни воени јакна, измиена памучна качулка, воена јакна, машка јакна со качулка, машка јакна со качулка, машка, солидна целосна патент јакна, машка кошула јакна за кошула, машка јакна од кошула, мажјак кошула со качулка, мажјак кошули со качулка, мажјак кошули со качулка, лесни долги ракави лесни кошули со лесни кошули јакни со кошула Машка лесна мека палто патент патент ветерница за ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за летови, машко копче надолу со кошули, случајна јакна со долг ракав. 【Други】 јакна мека четкана фланела, отворена кошула јакна за кошула Машка кошула јакна со лесна платно качулка, памучно копче за палто, јакни, модни модни јакни, кожен ракав, тенок фит колеџ бејзбол, бомбаш бомбардер, машка машка шема, со долги ракави со аспиратор со качулка, машка машка машка машка машка машка машка долга ракав, со цел долг палто со целосен ракав, целосен ракав, целосен ракав, полн со ракав, со цел долг палв, маж, маж, лежерен долг ракав, лесен ракав, лесен ракав, лесен ракав, со цел долг ракав, со цел долг палто со цел долг палто со цел долг пал јакна со ленти за рамо, машка зима надолу јакна 2025 моден лесен ракав со долг ракав, доказ за памучна јакна со отворено со качулка. 【Други】 Графички џемпер со ракави за ракави со средна тежина, машки новини во боја, пулвер, руно, долги ракави, обична маичка со џеб, со џеб со целосна зипска качулка, маичка за маички, маички дуксери, маички, лабави се вклопуваат во средна тежина, графички џуџиња, графички џуџиња, дуксериски графички графити, модни дуксери, духови, трендови на хип-хоп улица, улична улица џемпер за машки пулвер дуксери карирани jacquard долг ракав, влечејќи ги хипстерските џемпери со качулка. ? Многу прилики? - Поради неговиот обичен стил и висококвалитетен материјал, тој е задолжителен худи во вашиот секојдневен живот. Каперираната џемпер е погодна за теретана, спорт, вежбање, улична облека, секојдневно, секојдневно, неформално, забавно, забава, датум, клуб, хип -хоп, танцување, празник, патување. ? Обичен стил? - Менс дуксери пуловер, џемпери за мажи, мажите џемпери пуловер, џемпери за мажи пуловер, кошули за мажи, долги ракави, дуксери за џемпери за мажи, секојдневно носење класичен качулка дуксер за мажи, удобен за носење и со стилски изглед. Можете да го носите само за да добиете уличен изглед, исто така има многу луѓе што го носат под палто, тексас јакна во студеното утро. ? Класичен худи? - Стилен стил на качулка со лесен маж со прилагодлива капа за влечење, долг ракав, манжетни со ребрести, цврсти бои. Pеката има голем простор за вашите работи како телефон, клучеви и така натаму, особено може да ги заштити вашите работи да не паѓаат од џебот. ? Внимание? - Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете големина со големина 1 поголема при нарачката. Ако имате некои прашања или проблеми за нашите производи, ве молиме, не двоумете се да не контактирате, ќе го решиме проблемот што е можно поскоро . ? Топли совети? - 1. Рачна мие максимална температура 40 ℃; 2. Капете рамно сушење во сенка; 3.Ирон на максимална единствена температура на плочата од 110 ℃; 4. Нормално суво чистење. Проверете ја табелата со големина што ја нудиме пред да ја купите. 【Друга】】】 zip-фронт јакна со качулка, измиен памук, измиен памук, две џебни воени јакна, измиена памучна качулка, воена јакна, машка јакна со качулка, машка јакна со качулка, машка, солидна целосна патент јакна, машка кошула јакна за кошула, машка јакна од кошула, мажјак кошула со качулка, мажјак кошули со качулка, мажјак кошули со качулка, лесни долги ракави лесни кошули со лесни кошули јакни со кошула Машка лесна мека палто патент патент ветерница за ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за ветерници за летови, машко копче надолу со кошули, случајна јакна со долг ракав.

Параметри на производот

Слична стока