.

.

Нолитој 12 парчиња алишта за перење Исклучителни деца облека уникатни патувања Кло долна облека што виси повеќенаменска продавница за домашна облека Bowknot Бела орга

Нолитој 12 парчиња алишта за перење Исклучителни деца облека уникатни патувања Кло долна облека што виси повеќенаменска продавница за домашна

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Завршена облека за облека- Пластична решетката за виси, закачалката доаѓа со декор на Bowknot и изглед на бисер, што е и уникатно Hanанс Ханџис- 【После услугата】 Ние сме посветени да ви обезбедиме задоволувачко искуство за купување, доколку имате какви било прашања во врска со овие закачалки со клипови, можете да нè прашате директно и ќе се вратиме кај вас што е можно поскоро. Закана за бел бисер- ја одржува облеката во оригинална форма и стил го максимизира вашиот простор за складирање на плакарот. Закачалка за повеќенаменска облека-капацитет за носење на оптоварување, не е лесен за деформирање или кога висат тешка облека. Здолништа за закачалка- Мултифункционална облека за сушење на облека, попрактична и удобна за употреба. Завршена облека за облека- Пластична решетката за виси, закачалката доаѓа со декор на Bowknot и изглед на бисер, што е и уникатно. Hanанс Ханџис- 【После услугата】 Ние сме посветени да ви обезбедиме задоволувачко искуство за купување, доколку имате какви било прашања во врска со овие закачалки со клипови, можете да нè прашате директно и ќе се вратиме кај вас што е можно поскоро. Закана за бел бисер- ја одржува облеката во оригинална форма и стил го максимизира вашиот простор за складирање на плакарот. Закачалка за повеќенаменска облека-капацитет за носење на оптоварување, не е лесен за деформирање или кога висат тешка облека. Здолништа за закачалка- Мултифункционална облека за сушење на облека, попрактична и удобна за употреба. Пакетот вклучува 12 X Hangers Карактеристики - Боја : закачалки со бели панталони со клипови - капацитет за носење на оптоварување, не е лесен за деформирање или кога висат закачалки за облека со тешка облека од бисери.

Параметри на производот

Слична стока