.

.

Laiyuhua Преносна стилска торба со моливчиња Пу кожа пенкало Компактен патент торбички, козметичка торба канцеларија додаток Организатор монета торбичка простор аст?

Laiyuhua Преносна стилска торба со моливчиња Пу кожа пенкало Компактен патент торбички, козметичка торба канцеларија додаток Организатор

DEN 175.84

Пристапност
Залиха

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски материјал, исто така може да се користат како козметички кеси или додатоци Висококвалитет : високо-одделение PU кожа, удобна за допир, боја и сјај е исклучителна, ги чува вашите стационари од вода, прашина, гребнатини и испакнатини. Металниот патент е мазен и здрав, што го олеснува затворањето и отворањето и чувањето на предметите во него безбедно. Практично : водоотпорен, издржлив, отпорен на валкан и лесен за чистење. Мини големина уште поголем капацитет. Погодно е да се користат сите возрасти во секојдневната работа и студијата. Преносно : Толку е светло што нема да го додаде вашиот товар (тежина : 73 грама). Едноставен и компактен дизајн направи да може да се држи во рака или лесно да се стави во училишна торба, ранец и краток случај (големина : 7. Стилски дизајн : Уникатен дизајн на форма на форма на трупот е многу уметнички. Комбинацијата на PU кожа и метал патент е шик и стилски, што никогаш не излегува од мода. Моделот е едноставен, но смешен и прекрасен. Текстурата и изгледот се врвни. Ова е разноврсна торбичка што може да се користи како канцелариска торба, козметичка торба и торба за додатоци. Материјалот со висок степен на PU обезбедува одлична заштита од прашина, гребнатини и испакнатини. Затворањето со висок квалитет на патент е лесно да се отвори и затвори без никакви проблеми. Тој е компактен и лесен за да можете лесно да го носите на кое било место во рака или торба. Но, има многу простор за вашите пенкала или други предмети. ПУ кожа со уникатна шема и метален патент го прават случајот со молив стилски и резолуција.

Параметри на производот

Слична стока