.

.

24 парчиња Ден на Свети Патрик на ноктите кратки плоштад ковчези лажни нокти Зелени шами со дизајн бело зелени лажни нокти целосна покривка акрилни нокти Св.

24 парчиња Ден на Свети Патрик на ноктите кратки плоштад ковчези лажни нокти Зелени шами со дизајн бело зелени лажни нокти целосна покривка

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

【Прекрасно дизајниран】 ул Кутијата за пакување на Денот на Патрик е исклучителна и убава. Содржи 24 парчиња лажни нокти на Денот на Свети Патрик и лепила за лепила од 24 парчиња, 1 датотека за нокти, 1 парчиња дрвен стап за DIY вашите сопствени нокти. 【Висок квалитет】 ул. Зелените лажни нокти на Денот на Патрик се направени со високо квалитетен акрилен материјал пријателски за животната средина, и нема да им наштетат на вашето тело и ноктите, обезбедувајќи удобно и фантастично искуство за вас. 【Лесен за употреба】 Целосно покритие на Денот на Св. Патрик, акрилните нокти се погодни и лесни за употреба. Само изберете го парчето за нокти што ви одговара, полирајте го креветот за нокти, залепете го желе лепак што го даваме на ноктите, а потоа притиснете ја ноктот 30 секунди за да го добиете омилениот нокти. Додадете многу шарм во сезоната на Денот на вineубените. 【Совршен подарок】 Овие лажни нокти на Денот на Свети Патрик се совршен подарок за девојка, сопруга, жени и девојчиња. Погоден на свадба, матурска, датира, Денот на Свети Патрик и други фестивали. 【Услуги на продавачот】 Ако имате какви било прашања во врска со овој ден на Денот на Свети Патрик на ноктите бели, ве молиме слободно контактирајте со нас. 【Прекрасно дизајниран】 ул. Кутијата за пакување на Денот на Патрик е исклучителна и убава. Содржи 24 парчиња лажни нокти на Денот на Свети Патрик и лепила за лепила од 24 парчиња, 1 датотека за нокти, 1 парчиња дрвен стап за DIY вашите сопствени нокти. 【Висок квалитет】 ул. Зелените лажни нокти на Денот на Патрик се направени со високо квалитетен акрилен материјал пријателски за животната средина, и нема да им наштетат на вашето тело и ноктите, обезбедувајќи удобно и фантастично искуство за вас. 【Лесен за употреба】 Целосно покритие на Денот на Св. Патрик, акрилните нокти се погодни и лесни за употреба. Само изберете го парчето за нокти што ви одговара, полирајте го креветот за нокти, залепете го желе лепак што го даваме на ноктите, а потоа притиснете ја ноктот 30 секунди за да го добиете омилениот нокти. Додадете многу шарм во сезоната на Денот на вineубените. 【Совршен подарок】 Овие лажни нокти на Денот на Свети Патрик се совршен подарок за девојка, сопруга, жени и девојчиња. Погоден на свадба, матурска, датира, Денот на Свети Патрик и други фестивали.

Параметри на производот

Слична стока