.

.

Персонализиран Подарок За Накит - Засекогаш Љубовен Ѓердан, Прв Подарок За Причест За Момче, Уникатен Подарок За Прва Причест, Католичка Прва Причест, Подарок За Св?

Персонализиран Подарок За Накит - Засекогаш Љубовен Ѓердан, Прв Подарок За Причест За Момче, Уникатен Подарок За Прва Причест, Католичка

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

€ ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа пополнете ја вашата нарачка € ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Совршен ѓердан претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов! Погоден за секоја пригода како што се роденден, ден на дипломирање, Ден На Благодарноста, Божиќ или само затоа што. ● МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). ● ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена. Обичај Направен во САД. ● БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. Вклучува кутија за подароци. € ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа пополнете ја вашата нарачка. € ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Совршен ѓердан претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов! Погоден за секоја пригода како што се роденден, ден на дипломирање, Ден На Благодарноста, Божиќ или само затоа што. ● МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). ● ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена.

Параметри на производот

Слична стока