.

.

Jeroal 5-нивоа агол полица, метално складирање на полици за полици, единица за прилагодување на тешка висина за челик за полици за дневна соба, кујна, дом, канцеларија, г

Jeroal 5-нивоа агол полица, метално складирање на полици за полици, единица за прилагодување на тешка висина за челик за полици за дневна

DEN 895.84

Пристапност
Залиха

【Мултифункционална метална аголна полица】 5-нивоа Полици Дизајнот прави целосна употреба на кој било ограничен простор или необичен агол за да обезбеди дополнителен простор за складирање на тенџере, микробранови печки, печки, кафе, тостери, книга, фотографии, растенија, занаети, цвеќиња, дневни крпи и тоалети Лесно ви помага да создадете уредна дневна соба, кујна, просторија за студии, спална соба, бања, гаража, итн. Заоблениот агол ги намалува ризиците од повреда. 【Стабилна и издржлива】 Решетката за аголни полици е направена од метална рамка од 0,75 инчи со црна замрзната печена емајл, водоотпорна, отпорна на корозија, отпорен на 'рѓа, издржлива и стабилна, цврстата метална структура со три нозе го прави долгорочно користење. Секоја полица има до 17 килограми/8 кг, вкупната максимална тежина на оптоварување е 88 фунти/40 кг. 【Прилагодлива висина】 Висината на секоја полица е прилагодлива во зависност од вашите потреби. Може да ја прилагодите висината на полиците за складирање во едно-инчни додатоци според големината на секоја ставка, создавајќи прилагодена единица најдобро одговара за вашите специфични потреби за складирање. 4 Прилагодливи стапала овозможуваат полицата да биде поставена за максимална стабилност на нерамномерна земја. 【Без склопување на алатки】 Пакетот вклучува детални упатства и сите потребни додатоци. Дојдете со бесплатна гумена подлога за да спречите паѓање на мали предмети. Не трае дури и 10 мин, само следете ја сликата чекор по чекор, вашата аголна полица може да се инсталира и подготвена да заштедите простор во вашиот дом. 【Поддршка на клиентите】 Големината на вкупната полица е 13,8x13. Нашите полици за складирање можат делумно демонтирани или демонтирани во 2 полици за складирање за употреба, но за безбедност и стабилност, се гарантираат најмалку 2 слоја. Имаме 3 години бесплатна услуга за делови за замена. Ве молиме слободно контактирајте со нас преку порака за купувач ако исполнете го случајот со исчезнати делови и склопување, ние го нудиме најдоброто решение во рок од 24 часа. 【Мултифункционална метална аголна полица】 5-нивоа Полици Дизајнот прави целосна употреба на кој било ограничен простор или необичен агол за да обезбеди дополнителен простор за складирање на тенџере, микробранови печки, печки, кафе, тостери, книга, фотографии, растенија, занаети, цвеќиња, дневни крпи и тоалети. Лесно ви помага да создадете уредна дневна соба, кујна, просторија за студии, спална соба, бања, гаража, итн. Заоблениот агол ги намалува ризиците од повреда. 【Стабилна и издржлива】 Решетката за аголни полици е направена од метална рамка од 0,75 инчи со црна замрзната печена емајл, водоотпорна, отпорна на корозија, отпорен на 'рѓа, издржлива и стабилна, цврстата метална структура со три нозе го прави долгорочно користење. Секоја полица има до 17 килограми/8 кг, вкупната максимална тежина на оптоварување е 88 фунти/40 кг. 【Прилагодлива висина】 Висината на секоја полица е прилагодлива во зависност од вашите потреби. Може да ја прилагодите висината на полиците за складирање во едно-инчни додатоци според големината на секоја ставка, создавајќи прилагодена единица најдобро одговара за вашите специфични потреби за складирање. 4 Прилагодливи стапала овозможуваат полицата да биде поставена за максимална стабилност на нерамномерна земја.

Параметри на производот

Слична стока