.

.

Лолаа орев 304 од не'рѓосувачки челик се протегаат долги кружни спојувања навртки за орев за спојување навртки за поврзување навртки за поврзување навртки

Лолаа орев 304 од не'рѓосувачки челик се протегаат долги кружни спојувања навртки за орев за спојување навртки за поврзување навртки за

DEN 163.20

Пристапност
Залиха

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издржливост и обезбедува долг животен век. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. ✔ Стандардни метрички димензии. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба. Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издржливост и обезбедува долг животен век. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. ✔ Стандардни метрички димензии. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. Цел Функциониран-loosebrandstiance челик.

Параметри на производот

Слична стока