.

.

Comoware 12 „Екстра долга вежба за вежбање на Brad Point - 300мм јаглероден челик Дрво вежба за бит за тврдо дрво, иверица, пластика, 12 парчиња | 1/8 '', 3/16 '', 1/4 '', 5/16 '', 3/8 '', 7/16 '', 1/2 ''

Comoware 12 „Екстра долга вежба за вежбање на Brad Point - 300мм јаглероден челик Дрво вежба за бит за тврдо дрво, иверица, пластика, 12

DEN 367.84

Пристапност
Залиха

Дополнителна долга должина и 2 тип Шанк : Дополнително тело со долги 300мм обезбедува подобра стабилност и рамнотежа за време на брзото работење за да се обезбеди дека позицијата е недопрена Должината на флејта е 180мм со тркалезна треска и намалена шипка. Материјал со висок квалитет : Класичен материјал од јаглероден челик за брзо сечење против тврд материјал од дрво. Висока цврстина, понудете супериорна моќ за сечење и издржлива. Дизајн на Бред-точка-Дизајнот на Бред-точка може брзо да навлезе во површината заради острата точка на врвот. Ова му овозможува на корисникот да ја посочи ознаката со бит за вежба. Подобро во центрирање и без лизгање. Целосен сет на стандардна големина : Со битовите за вежба што ги понудивме, можете да обработите 7 дупки со различни дијаметар, (тркалезно шифри 1/8 '', 3/16 '', 1/4 '', 5/16 '', 3/ 8 '' Намалена Шанк 7/16 '', 1/2 ''), кои совршено ги задоволуваат вашите различни потреби.

Параметри на производот

Слична стока