.

.

Викаски дрвена полица Декоративни wallидни полици wallидови поставени полици метални полици метални wallидни полици виси wallидни полица дрвени аголни полици домаќинств

Викаски дрвена полица Декоративни wallидни полици wallидови поставени полици метални полици метални wallидни полици виси wallидни полица дрвени

DEN 272.00

Пристапност
Залиха

Полици за wallиден декор : Може да биде како практичен подарок за домаќинство на вашите пријатели, и тие ќе бидат многу среќни што ќе го добијат Полици за расадници за Wallид : Силна и стабилна структура, мазна површина, не грижете се да ги повредите рацете. Дрвена wallидна решетка : - Има способност за носење на оптоварување, а дизајнот на буфли може да ги испушти предметите. Rack Sundries Shake Rack : Усвојува материјал од висока класа, издржлив за вашата употреба, можете да го користите ова решетката за складирање подолго. Решетка за складирање на екранот : Не можете да чувате предмети во бањата или кујната, исто така можете да поставите уметнички предмети. Полици за wallиден декор : Може да биде како практичен подарок за домаќинство на вашите пријатели, и тие ќе бидат многу среќни што ќе го добијат. Полици за расадници за Wallид : Силна и стабилна структура, мазна површина, не грижете се да ги повредите рацете. Дрвена wallидна решетка : - Има способност за носење на оптоварување, а дизајнот на буфли може да ги испушти предметите. Rack Sundries Shake Rack : Усвојува материјал од висока класа, издржлив за вашата употреба, можете да го користите ова решетката за складирање подолго. Решетка за складирање на екранот : Не можете да чувате предмети во бањата или кујната, исто така можете да поставите уметнички предмети. Список на пакети 1 X Карактеристики на решетката за складирање -Материјал : Рамка за складирање на дрво од дрво -Брогајте едноставни и елегантни пејзажи во вашата домашна кујна, спална соба, бања, канцеларија, итн.

Параметри на производот

Слична стока