.

.

Тојвиски Гуштер Кадифен Перница Полнет Гуштер Фрли Перница Дождовна Шума Животно Кадифен Играчка Животинска Кукла Мека Перница За Спиење Тропска Забава Подароци

Тојвиски Гуштер Кадифен Перница Полнет Гуштер Фрли Перница Дождовна Шума Животно Кадифен Играчка Животинска Кукла Мека Перница За Спиење Тропска

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Перници За спиење Оваа Играчка За Гуштер Користи Материјал Со Добар Дизајн и Фина Изработка Можете Да Го Поставите Насекаде во Вашиот Дом за Да ја Зголемите Атмосферата. Гуштер Кадифен Перница Полнети Гуштер Фрли Перница Дождовна Шума Животински Кадифен Играчка Животинска Кукла Мека Перница За Спиење Тропска Забава Подароци За Играње За Деца. Фрли Перница Совршена Декорација за Вашата Детска Библиотека, Канцелариско Биро и Детска Соба. Нема Пластични Пелети или Филер За Вреќи со Грав. Ве молиме Рачно Измијте Со Лесен Сапун И Ладна Вода И Оставете Да Се Исуши Воздухот Реалистичните Плишани Животни Го Прават Најдобриот Подарок За Деца од сите Возрасти. Кадифен Овошје Кога Одмарате или Читате Книга, Можете Да Држите Полнет Гуштер за Да Ви Донесе Еластично Уживање. Симпатична, Мека и Исцедлива. Се фокусира На Производство На Сите Видови Живописни Кадифни Играчки, Особено За Детали, за Нивните Доживотни Карактеристики и Големо Внимание на Деталите. Лубеница Играчка Многу Убава и Смешно, Што Може Да Донесе Вашите Деца На Добро Расположение. Креативната И Деликатна Играчка За Гуштер Може Да Има Чувство на Префинетост и Свежина во Вашата Соба. Убаво Детален Реален Дизајн.

Параметри на производот

Слична стока