.

.

Облека за облека од не'рѓосувачки челик АЕКСИТ закачалки од сребрен тон Обинети врати за деца облеки за задникот

Облека за облека од не'рѓосувачки челик АЕКСИТ закачалки од сребрен тон Обинети врати за деца облеки за задникот

DEN 175.04

Пристапност
Залиха

Име на производот : шарка на задник; материјал : не'рѓосувачки челик Боја : сребрен тон; целокупна големина : 79 x 44 x 8mm/ 3,1 "x 1,7" x 0,31 "(L*W*H). Инсталирајте ја големината на дупката : 5мм/ 0,19". Содржина на пакет : 1 x шарка на задник. Шарката на задникот нормално се користи за вратите од кабинетот. Тие се многу силни, но не можат да се прилагодат откако ќе се вклопат. Не'рѓосувачки челик матеирална употреба за домашна врата или прозорец. Инсталирајте со завртка, тука не е вклучено.

Параметри на производот

Слична стока