.

.

Надграден компактен 8W велосипед Преносен Bluetooth звучник, безжичен стерео IP67 водоотпорен и изобилство на отворено, напреден засилувач на класа Д и вграден тешки бас,

Надграден компактен 8W велосипед Преносен Bluetooth звучник, безжичен стерео IP67 водоотпорен и изобилство на отворено, напреден

DEN 374.40

Пристапност
Залиха

【Наменет за спортски ентузијасти】 2-во-1 дизајн за употреба во велосипед и ранец Само 3,24 инчи во дијаметар, земете го овој звучник на отворено како совршен придружник на качување по карпи, возење велосипед или пешачење и подгответе се да го искористите вашето искуство. Прикачете ја металната кука на лентите или ранци, ќе се држи цврсто секој пат. Исто така, има прилагодлив држач за велосипеди и густ заптивка, што им овозможува на велосипедистите да уживаат во музиката во нивното трпено патување без да се грижат за нивниот паднат звучник. 【100% водоотпорен и испоротник】 IP67 значи дека овој преносен звучник има неспоредлива заштита од вода и прашина. Водоотпорна технологија, плус надворешност покриена со ткаенини, ќе ја задржи безбедна и во добра работна состојба ако падне во вода, дури и ако е сапуница или солена. Значи, тоа нема да биде под влијание дури и во диви временски услови, совршени за возење, плажа, базен, бања и други активности на затворено или на отворено. 【Изненадувачки тешки бас】 Вградена високо квалитетна тешка технологија за бас, овој Bluetooth звучник ќе ве награди со повеќе бас за проширување. Со својата разноврсност во ракување со различни жанрови, ќе бидете изненадувачки од неговиот необично длабок бас. 【Посилен случај на холдинг и цврсто монтирање】 Патент и специјален дизајн за холдинг куќиште и двојни калапи случај на звучникот може цврсто да го обезбеди звучникот на лентите. Нема да се превртува околу рачката. Никогаш не паѓа за време на велосипедизам или дури и кога влегувате во брз удар. Сосема ослободете се од паѓање на проблеми. Карабинер и велосипедска лента со заграда се предвидени за две намени при носење. 【Вграден слот за микрофон и micro SD】 Кога ќе го добиете овој мал Bluetooth звучник, можете да уживате во бесплатни телефонски повици за безбедно возење, или додека правите задачи, или дури и во туш во исто време. Со Micro SD картичка, можете да ги преземете вашите омилени песни и да репродуцирате на овој мал Bluetooth звучник. 10-часовно време на играње, потрајно за употреба. 【Наменет за спортски ентузијасти】 2-во-1 дизајн за употреба во велосипед и ранец. Само 3,24 инчи во дијаметар, земете го овој звучник на отворено како совршен придружник на качување по карпи, возење велосипед или пешачење и подгответе се да го искористите вашето искуство. Прикачете ја металната кука на лентите или ранци, ќе се држи цврсто секој пат. Исто така, има прилагодлив држач за велосипеди и густ заптивка, што им овозможува на велосипедистите да уживаат во музиката во нивното трпено патување без да се грижат за нивниот паднат звучник. 【100% водоотпорен и испоротник】 IP67 значи дека овој преносен звучник има неспоредлива заштита од вода и прашина. Водоотпорна технологија, плус надворешност покриена со ткаенини, ќе ја задржи безбедна и во добра работна состојба ако падне во вода, дури и ако е сапуница или солена. Значи, тоа нема да биде под влијание дури и во диви временски услови, совршени за возење, плажа, базен, бања и други активности на затворено или на отворено.

Параметри на производот

Waterproof:
IPX7 Bluetooth 5.0 Power Output
Слична стока