.

.

Американско мексико знаме PU кожа далечински управувач на држачот за држачи за складирање на кутија за складирање со 5 оддели

Американско мексико знаме PU кожа далечински управувач на држачот за држачи за складирање на кутија за складирање со 5 оддели

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

СТП кожа Направени во САД или увезени. Материјали : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од PU кожа, има елегантен и едноставен дизајн, што го прави мек и издржлив. Големина : Овој декоративен држач за далечински управувач мери 8.9x4,7 инчи и се вклопува на ноќна ноќ, дневна соба или биро. Разновидност : Деликатниот организатор на работната површина има пет оддели што можат да се користат за чување на далечински управувачи на ТВ и далечински управувачи на климатик. Може да ставите и канцелариски материјали. Зачувајте време : Оваа мултифункционална кутија за далечински управувач е лесен за чување и идентификување. Заштедува време, стрес и простор. Чисти совети : Оваа печатена кутија за складирање на кожа PU треба редовно да се чисти. Не се впива или мие. Направени во САД или увезени. Материјали : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од PU кожа, има елегантен и едноставен дизајн, што го прави мек и издржлив. Големина : Овој декоративен држач за далечински управувач мери 8.9x4,7 инчи и се вклопува на ноќна ноќ, дневна соба или биро. Разновидност : Деликатниот организатор на работната површина има пет оддели што можат да се користат за чување на далечински управувачи на ТВ и далечински управувачи на климатик.

Параметри на производот

Слична стока