.

.

CA0730 Blue Planet Leather & Silicone Smart Watch Band Strap за SmartWatch SmartWatch Smartwatch Smart Watch Smart Watch

CA0730 Blue Planet Leather & Silicone Smart Watch Band Strap за SmartWatch SmartWatch Smartwatch Smart Watch Smart Watch

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет за Smart Watch Smart Watch Smartwatch Smart Watch Smart Watch (20мм) Еко-пријателски меко силиконско јадро + надворешно печатено графичко пиво кожа, како и со брановидно внатрешно силиконско лице за подобар проток на воздух и искривување. Нетоксичен, без алергија, дише и удобно за носење. Затворање на метална тока за лесно носење или полетување. Идеална замена на лентата за часовници. CA0730 Blue Planet Leather & Silicone Smart Watch Band Strap за Smart Watch Smart Watch Smart Watch Smart Watch Sime (20mm) Пакет Вклучен : 1x Watch Band (часовникот не е вклучен).

Параметри на производот

Слична стока