.

.

MGBCA најлонски мобилни телефони, торбичка за торбичка се вклопува во Otterbox Samsung Galaxy A11, A21, Rugged W/фиксен држач за клип на јамка, магнетно затворање, се вклопува со случај ?

MGBCA најлонски мобилни телефони, торбичка за торбичка се вклопува во Otterbox Samsung Galaxy A11, A21, Rugged W/фиксен држач

DEN 415.20

Пристапност
Залиха

Компатибилност на брендот на брендот на телефонската футрола - MGBCA најлон галаксијата A11 / A21 држач за јамка за телефонски ремени, (вертикална) позиција за носење на колкот, продолжен држач за телефонски ремени, овој екстра голем) HX -големи телефонски футрола во големина, е компатибилен со otterbox (патникот) или слабиот -Фит случај на вашиот телефон Придобивки од торбичка - Оваа торбичка за мобилен телефон за појас има проширени еластични ленти зашиени на секоја страна од торбичката на футрола што поддржува на вашиот случај на мобилен телефон. Засилена безбедност со влегување во појас настрана фрли фиксен футрола за мобилни телефони со јамка за појас, сместена на задната страна на торбичката што е дизајнирана да ве спречи да ја изгубите торбичката за појас. Димензии на торбичката - H 6. (Случајот со otterbox не е вклучен). Само демонстрација. Составен материјал - солиден најлон, платно материјал за издржливост и висококвалитетен конструиран со добро надворешно бело шиење. Внатрешноста е наредена со високо заштитна мека неопрена ткаенина, помагаат да се заштити уредот од прашина, гребнатини на екранот и др. Магнетско затворање на предниот дел. Да се ​​осигура мобилниот телефон е безбедно заштитен. Компатибилни модели- Galaxy A11/ A21/ S20/ S20 +Plus. Компатибилност на брендот на брендот на телефонската футрола - MGBCA најлон галаксијата A11 / A21 држач за јамка за телефонски ремени, (вертикална) позиција за носење на колкот, продолжен држач за телефонски ремени, овој екстра голем) HX -големи телефонски футрола во големина, е компатибилен со otterbox (патникот) или слабиот -Фит случај на вашиот телефон. Придобивки од торбичка - Оваа торбичка за мобилен телефон за појас има проширени еластични ленти зашиени на секоја страна од торбичката на футрола што поддржува на вашиот случај на мобилен телефон. Засилена безбедност со влегување во појас настрана фрли фиксен футрола за мобилни телефони со јамка за појас, сместена на задната страна на торбичката што е дизајнирана да ве спречи да ја изгубите торбичката за појас. Димензии на торбичката - H 6. (Случајот со otterbox не е вклучен). Само демонстрација. Составен материјал - солиден најлон, платно материјал за издржливост и висококвалитетен конструиран со добро надворешно бело шиење. Внатрешноста е наредена со високо заштитна мека неопрена ткаенина, помагаат да се заштити уредот од прашина, гребнатини на екранот и др.

Параметри на производот

Слична стока