.

.

Торбичка За Игла со боксови Компатибилна Со Остар Аквос Р2 Компактен Игла Портапуш, Носител На Игла Пренослив Самолеплив За Остар Аквос Р2 Компактен-Млаз Црн

Торбичка За Игла со боксови Компатибилна Со Остар Аквос Р2 Компактен Игла Портапуш, Носител На Игла Пренослив Самолеплив За Остар Аквос Р2 Компактен-Млаз

DEN 127.20

Пристапност
Залиха

? [ПРЕНОСЛИВА] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна со остар аквос Р2 компактен Никогаш повеќе не го губете пенкалото! Сега можете да го понесете вашиот игла заедно со вашиот аквос Р2 компактен во ОВАА ПРАКТИЧНА торбичка. ? [ЛЕСЕН за УПОТРЕБА] Едноставно излупете ја подлогата и залепете го самолепливиот Ракав на која било чиста површина. Можете да го ставите на вашиот случај или вашиот аквос Р2 компактен самиот! Тесниот, но еластичен ракав СЕ протега така што ЌЕ можете БЕЗБЕДНО да го лизнете иглата и да се затегнете за да победи?т падне!. ? [ТЕНОК и ЕЛЕГАНТЕН] Со дебелина од само 2 мм, Портапушот На Иглата ќе остане надвор од вашиот пат додека го штити вашиот игла. ? [СОФИСТИЦИРАНО] Направено и со еластична ткаенина и со модерна Кожа за да се создаде ОВОЈ ЕЛЕГАНТЕН ракав погоден за секоја пригода!. ? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] КОМПАТИБИЛНА со секое игла. Можете дури и да го користите како држач за пенкало. Торбичка За Игла со боксови Компатибилна со остар аквос Р2 компактен.Сега можете да имате безбедна И сигурна торбичка за чување На пенкалото Со Игла За Кутии Портапуш! Носете го пенкалото насекаде дискретно и безбедно заедно со вашиот аквос Р2 компактен!Никогаш повеќе не го губете пенкалото! Сега можете да го понесете вашиот игла заедно со вашиот аквос Р2 компактен во ОВАА ПРАКТИЧНА торбичка.

Параметри на производот

Слична стока