.

.

Тикталк 4 Сите Во Еден Пакет

Тикталк 4 Сите Во Еден Пакет

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Tiktalk 4 е напреден 4g/LTE детски паметен часовник телефон кој комбинира видео, глас и Wi-Fi повик, безбедни пораки, бесплатна стриминг музика напојувана Од Семејството i Heart Radio, следење активност, gps лоцирање, 2x фото и видео камери и повеќе во еден едноставен уред со бесплатна апликација за родителска контрола Пресврти од тикталк безжичните bluetooth слушалки се наменети за деца со големи копчиња, вградени гласовни инструкции и безбедни ограничувања на јачината на звукот. Изработени со нетоксични, издржливи, лесни, флексибилни, лесни за чистење материјали за возраст од 4+години. До 15-часовно траење на батеријата. Со магнетски механизам погоден за деца што го заклучува вашиот часовник на место, лесно наполнете го Вашиот Tiktalk 4 на ноќната маса или каде било во вашиот дом со нашата лесна И пренослива База на Енергија. Направете Го Вашиот Тикток единствен со комплети карактери со шарм и натпревар. Едноставно притиснете ги за совршено прилагодување за Вашиот Tiktalk 4. Вклучува : 1x Chums сет (x5 парчиња). Tiktalk 4 е напреден 4g/LTE детски паметен часовник телефон кој комбинира видео, глас и Wi-Fi повик, безбедни пораки, бесплатна стриминг музика напојувана Од Семејството i Heart Radio, следење активност, gps лоцирање, 2x фото и видео камери и повеќе во еден едноставен уред со бесплатна апликација за родителска контрола.

Параметри на производот

Слична стока