.

.

Активно Пенкало За Игла со 3 Мрежести Капачиња За Сите Екрани На Допир Бело

Активно Пенкало За Игла со 3 Мрежести Капачиња За Сите Екрани На Допир Бело

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

`+ПРЕЦИЗНОСТ / ЧУВСТВИТЕЛНОСТ-најновата фина врв од 1,45 мм и чувствителна технологија нуди подобра точност и компатибилност, што ви дава удобно искуство со пишување и цртање при употреба на какви било паметни телефони и таблети €2 во-1 СОВЕТ ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН q -2 во 1 бакарен врв и врв на мрежа.Ултра фин бакарен врв од 1,45 мм ви дава точност и супериорна контрола.Врвот на мрежата може да се користи без електрична енергија. Ве молиме имајте предвид дека не постои различна чувствителност на печатот, сите линии се со иста дебелина. ●ДОЛГО РАБОТНО време - Поддршка На 8 Часа Континуирана Работа и 30 Дена Време на Подготвеност за Само 40 минути по полнење.Автоматско исклучување по 30 минути неактивност за заштеда на траење на батеријата. ●ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ● - Компатибилен со повеќето уреди со екран на допир, вклучувајќи : i Pad / Pro/ Mini/ Air, i Phone 12/11 pro max/ XS/XS MAX/ XR/ X/ 8/ 8 плус/ 7/ 7 плус/ 6 S/ 6 плус, Samsung и други Андроид мобилни телефони или Таблети. Пенкалото не е погодно за Употреба со Виндоус Системи. `+ЗАБЕЛЕШКА-ако пенкалото За Игла е нечувствително, видете ги следниве решенија : 1. Осигурајте се дека пенкалото за Игла има доволно батерија.Ако зборовите/буквите што ги пишувате се премногу мали , тоа ќе прескокне или ќе исчезне.Заштитник на екранот со низок квалитет или Зацврстен филм што резултира со лоша електрична спроводливост.Осигурајте се дека вашата рака не е во контакт со екранот. Que SERVICE®ние нудиме професионална услуга По Продажбата, секој проблем ќе биде одговорен веднаш во рок од 24 часа. `+ПРЕЦИЗНОСТ / ЧУВСТВИТЕЛНОСТ-најновата фина врв од 1,45 мм и чувствителна технологија нуди подобра точност и компатибилност, што ви дава удобно искуство со пишување и цртање при употреба на какви било паметни телефони и таблети. €2 во-1 СОВЕТ ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН q -2 во 1 бакарен врв и врв на мрежа.Ултра фин бакарен врв од 1,45 мм ви дава точност и супериорна контрола.

Параметри на производот

Слична стока