.

.

Gleiven Силиконски Бендови Компатибилен Со Apple Watch Band 38mm 44mm 42mm 40mm, Меки Силиконски Спортски бендови Нараквици Замена Ремен Ивоч Серија СЕ 7 6 5 4 3 2 1 За Жени Мажи

Gleiven Силиконски Бендови Компатибилен Со Apple Watch Band 38mm 44mm 42mm 40mm, Меки Силиконски Спортски бендови Нараквици Замена Ремен Ивоч

DEN 153.44

Пристапност
Залиха

38мм/40мм/41мм : одговара за 5,5"-7,5" (140мм-190мм) зглоб 42мм/44мм/45мм : одговара за 6,7"-8,7" (170мм-220мм) зглоб. Ве МОЛИМЕ изберете ја големината според моделот на часовникот и големината на зглобот !. Материјал : Силиконски бенд + Метална Тока. Силиконската лента е мека, издржлива и мазна. Двојните јамки отпорни на лизгање и металните токи ја прават лентата посигурна.

Параметри на производот

Слична стока