.

.

Еомоик За Епл Види Бенд Серија 8 Легура Часовник Случај 45мм 42мм Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци за Ивоч Серија 7 6 5 4 Се Корица

Еомоик За Епл Види Бенд Серија 8 Легура Часовник Случај 45мм 42мм Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци за Ивоч Серија

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите Компатибилен : одговара само за Apple Watch 42mm 44 mm и 45 mm,луксузен часовник бенд/гумен часовник бенд + нерѓосувачки челик часовник случај. Прецизни исечоци за целосен и беспрекорен пристап и контрола на сите копчиња.Заштитно куќиште со целосна Покриеност, цврстото куќиште е изработено од метал за посилна заштита. Ременот е изработен од висококвалитетен мек и издржлив гумен материјал, перат и водоотпорен, удобен за носење за време на спортот или спиењето. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството.

Параметри на производот

Слична стока